Чечельницька громада

Вінницька область, Гайсинський район

Звіт голови Чечельницької селищної ради за 2016 рік та 7 місяців 2017 року

 Звіт голови Чечельницької селищної ради Світлани Палісіки за 2016 та 7 місяців 2017 р

(завантажте, щоб побачити презентацію у фото)

На початку свого звіту хочу подякувати Вам за виявлену мені довіру очолювати громаду селища. І я особисто і вся команда селищної ради будемо працювати, над тим, щоб всім нам жилось краще у нашому селищі. А  від всіх Вас ми чекаємо конкретних пропозицій щодо покращення ситуації в селищі у тих чи інших напрямах роботи, адже лише спільно ми зможемо зробити намічене. Хочу подякувати і зокрема своїм колегам, сільським головам, які приїхали мене підтримати.

Виконуючи вимоги Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», ми зібралися в цій залі на відкриту зустріч, щоб я, як селищний голова, могла прозвітувати про роботу виконавчого комітету Чечельницької селищної ради за період з 2016 року по 7 місяців 2017 року. Дякую усім за те, що сьогодні знайшли можливість та прийшли на це зібрання

Швидко промайнуло більш як півтора року мого служіння Громаді. 

Можу впевнено сказати, що мені не соромно дивитись жодному виборцю  у вічі. Хочу поділитись з Вами досягненнями, тим що вдалось втілити та своїми думками щодо подальшого життя та розвитку селища Чечельник.

На початку доповіді окреслю основні особливості нашої територіальної громади.

Площа селища становить 1115 га. До житлового фонду входить - 1860 індивідуальних житлових будинків, та 48 багатоквартирних будинків, в яких розміщені 542 квартири.

За офіційною статистикою, загальна чисельність населення Чечельника складає 5801 чоловік.

Життєдіяльність територіальної громади разом з державними органами влади і місцевого самоврядування забезпечують 62 підприємства, установи та організації різних форм власності. У Чечельнику зареєстровані 111 фізичних осіб підприємців.

Багатьма здобутками минулого року ми завдячуємо ініціативним та  законослухняним чечельничанам, підприємцям і організаціям, які вчасно сплачують податки. Завдяки їхній платоспроможності та відповідальності кошти надходять до державного та місцевого бюджетів і саме завдяки цим коштам ми мали змогу зробити багато корисних справ для нашої громади.

   У звітному періоді робота селищної ради велася у всіх сферах життєдіяльності селища.

Успіх у втіленні програм та планів, направлених на покращення життя громади, завжди залежить від конструктивної та злагодженої роботи депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та працівників апарату селищної ради.

Відповідно до своїх повноважень, визначених в Законі «Про місцеве самоврядування в Україні» було проведено 14 сесій селищної ради, на яких прийнято 333 рішень.

Основні питання:

Про затвердження селищного бюджету

Про хід виконання Програми зайнятості територіальної громади селища Чечельник  та затвердження Програми зайнятості територіальної громади селища Чечельник

Про перейменування вулиць в селищі Чечельник

Про затвердження правил благоустрою територіальної громади селища Чечельник

Про організацію вивезення твердих побутових відходів в селищі Чечельник

 Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території селища Чечельник 

Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО, мобілізованим або членам їх сімей, сім’ям загиблих

Серед інших питання формування місцевого бюджету та його уточнення по підсумкам виконання, заходи по благоустрою селища, питання щодо виділення  земельних ділянок, надання в оренду, розглядалися на сесіях депутатські запити, різного роду інформації та ін.                                                             

Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаємо виконавчий комітет, депутатів ради, керівників підвідомчих закладів, а при потребі керівників або спеціалістів тих чи інших організацій та установ селища. По всіх основних питаннях були прийняті відповідні рішення та поставлені на контроль у виконкомі селищної ради.

Впродовж звітного періоду у Чечельницькій селищній раді було проведено 24 засідання виконавчого комітету, на яких розглянуто 103 питання.

Основні питання, які виносились на засіданні виконкому:

Про стан виконання бюджету селищної ради

Про постановку на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов по Чечельницькій селищній раді

Про затвердження списку неблагополучних сімей, які проживають на території  селища Чечельник

Про розробку та затвердження проектно – кошторисної документації на об’єктах підпорядкованих Чечельницькій селищній раді

Розгляд рішень опікунської ради   

Про проведення двомісячника по наведенню належного санітарного стану на території селища

Про заходи щодо посилення пожежної безпеки на території Чечельницької селищної ради

Про стан сплати орендної плати за земельні ділянки, які знаходяться в оренді, суб’єктами господарювання

Про стан дотримання охорони навколишнього природного середовища на території селища                   

Про стан виконання Програми зайнятості територіальної   громади

селища Чечельник

Про стан надання послуг населенню селища КП «Чечельник-комунсервіс»

Про підготовку об’єктів комунального господарства та дитячих

навчальних закладів селища до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017р.р.

Про стан дотримання земельного законодавства на території селища

Про співпрацю дільничних інспекторів Чечельницького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУ НПУ з виконкомом селищної ради по питаннях профілактики правопорушень на території  селища

Про організацію проведення конкурсу з призначення  управителя багатоквартирних будинків у житловому фонді комунальної власності територіальної громади смт Чечельник Чечельницького району Вінницької області

При виконкомі працюють опікунська рада (голова - Фаренюк Тетяна Петрівна), житлова комісія (голова – Гуренко Валерій Лаврентійович), адміністративна комісія (голова - Люлько Володимир Пантелеймонович), рада ветеранів війни та праці селища (голова – П’яніщук Віктор Павлович), комісія у справах захисту прав споживачів селищної ради (голова – депутат селищної ради Ковтун Олександр Олексійович).

Протягом  звітного періоду  селищною  радою  видано 4615  довідок різного характеру: для отримання субсидій на житлово-комунальні послуги,  для пред’явлення в управління  пенсійного фонду, в управління праці і соціального захисту,  в районний  центр зайнятості,  для оформлення спадщини  в нотаріальну контору, для  пред’явлення  в інші районні служби

За звітний період  до  Чечельницької  селищної ради надійшла 751 заява з них: 15 колективних, 4 депутатських запитів,  43 скарг, 31 учасників та інвалідів війни, 57 постраждалих від ЧАЕС та інші. Зареєстровано вхідної документації 689 листів та доведено їх до виконавця згідно резолюції голови. Зареєстровано та відправлено вихідної документації -1760 документів.  На особистому прийомі в селищного  голови побували 187  громадян.  

На розгляд адміністративної  комісії виносилось  7 справ, з яких притягнуто до адміністративної відповідальності штрафу – 5 осіб, попереджено – 1 особа, закрито провадження у зв’язку з закінченням строку притягнення до відповідальності – 1 особа.   

Майже  всі  заяви, що  надійшли   від громадян,   розглянуті  в строки передбачені  законодавством, більшість з них  задоволені.  До виконавчого комітету надходили звернення  з різних питань: будівництва, водопостачання, квартирних питань, оформлення  свідоцтв на право власності нерухомого майна, знесення сухостійних та аварійних дерев, з питань вуличного  освітлення, присвоєння номерного знаку, земельні спори та інші.

З квітня 2016 року виконавчий комітет Чечельницької селищної ради приступив до виконання своїх повноважень у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб та з  реєстрації прав на нерухоме майно. За звітний період за реєстрацією та зняттям з реєстрації місця проживання звернулось 992 особи. Усі звернення були задоволені.

До Чечельницької селищної ради надійшло 232 заяви по земельним питанням від громадян, з них:

Про вилучення земельних ділянок - 45 осіб, площею  – 9,16га;

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі   (на місцевості) для оформлення право користування земельною ділянкою (на умовах оренди) - 31 особа, загальною площею – 6,2896га;

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі   (на місцевості) для оформлення права власності на земельну ділянку - 49 осіб, загальною площею – 8,3499га;

Про передачу у власність земельних ділянок - 92 особи, загальною площею – 13,9282га;

Про передачу в користування (на умовах оренди) земельних ділянок - 12 осіб, загальною площею – 7,6601га;

Про передачу земельних ділянок у постійне користування - 1 особа, загальною площею – 0,4738га (римсько-католицька парафія Святого Йосипа);

Передано земельну ділянку у спільну сумісну власність 1 особі, загальною площею – 0,1500га;

Продано право оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні)  - 1 земельна ділянка загальною площею – 0,65га (ПП МТС).

УЧАСТЬ У ПРОЕКТАХ

1. Спільний проект ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» «Інноваційні енергоефективні заходи шляхом встановлення модульної котельні в ДНЗ «Калинка» смт Чечельник Вінницької області»

(Громадська організація "Чечельницький дивограй» та Чечельницька селищна рада). Загальна сума 648681 грн

2. Чечельницьа селищна рада приймала участь та була  визначена переможцем  13 обласного конкурсу розвитку територіальних громад. Було подано проект  «Обладнане  сміттєзвалище - гарант екологічної безпеки мешканців селища». Бюджет: кошти фонду Конкурсу – 70000 грн; кошти селищної ради – 60840 грн; кошти організації –партнера – 5470 грн.

-49,404 тис. грн. облаштування центрального сміттєзвалища (за рахунок субвенції з обласного бюджету)  як переможцю обласного конкурсу «Обладнане сміттєзвалище - гарант екологічної безпеки селища»;

3. Чечельницьа селищна рада приймала участь та була  визначена переможцем  14 обласного конкурсу розвитку територіальних громад подано два проекти.

«Роботи, пов'язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойм ріки Савранка у смт Чечельник - екологічний баланс між людиною і природою. («Капітальний ремонт благоустрою прибережної зони р. Савранка в смт Чечельник. Благоустрій»)». Бюджет проекту: всього  408 371 грн., в т.ч. Фонд Конкурсу 200 000 грн., селищна рада – 199 371  грн. , Партнери -  10 000 грн.

«Реконструкція паркана парку «Садиба» у смт Чечельник - історично-культурної пам’ятки України». Бюджет проекту: всього  409 782 грн., в т.ч. Фонд Конкурсу 200 000 грн., селищна рада – 199 782  грн., Партнери -  10 000 грн.

На реконструкцію паркану із фонду конкурсу було виділено кошти не в повному обсязі, тому було вирішено відмовитись від даної суми на користь проекту, який подав районний будинок дитячої творчості «Якщо творити у теплі - щасливі будем в майбутті!».

Також було подано на Другий районний конкурс проект - «Поетапне впровадження  роздільного  збирання твердих побутових відходів – крок до сталого розвитку селища Чечельник». На жаль він не отримав відповідну кількість балів.

Наразі Чечельницька селищна рада є учасником проекту «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного Партнерства», у якому Країни  - Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина діляться досвідом поводження з твердими побутовими відходами, в рамках навчального візиту ми зі спеціалістом з написання іінноваційних програм будем мати можливість ознайомитись з даним досвідом

З набуттям чинності Закону України «Про публічні закупівлі» Чечельницька  селищна рада свою діяльність у сфері закупівель послуг та робіт здійснювала через систему «Прозоро» та здійснила 7 закупівель, використовуючи дану систему. Основна частина

БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА – це спільна постійна рутинна робота, якою має повсякчас займатись як селищний голова і депутати, так і жителі нашого селища та підприємці.

Селищною радою приділяється багато уваги покращенню зовнішнього вигляду селища. Ліквідовувалися стихійні сміттєзвалища, приводилися в належний санітарний стан вулиці селища, здійснювалась функціональна обрізка дерев. Організовано вивезення сміття як із території багатоповерхової, так і садибної забудови.

 Силами працівників селищної ради, розташованих на території селищної ради підприємств, організацій, установ регулярно здійснювалися заходи з прибирання територій, покращення зовнішнього вигляду селища.              

Облаштовані клумби біля автовокзалу, вздовж тротуарів на вулицях Героїв Майдану, Свято-Михайлівська, перед об’єктами торгівлі та громадськими місцями.

 

Станом на 01.08.2017р на виконання  Програми благоустрою селища Чечельник на 2017 р.  проведені видатки   на суму 877,1 тис. грн., в т.ч.:

 

 - забезпечення утримання в належному технічному стані об’єктів дорожнього господарства

55,0

- забезпечення облаштування та утримання окремої території(парку,скверу.тощо)

609,3 тис. грн. (в т.ч. облаштування ринкової площі – 109,232 тис.грн., поточний ремонт Меморіалу слави в центральному парку селища – 105,083 тис.грн.)

 - забезпечення благоустрою кладовищ

55,2

 - забезпечення утримання в належному стані центрального сміттєзвалища

78,1

- забезпечення функціонування мереж зовнішнього освітлення

79,5

 

Житлово-комунальне господарство

-32,253 тис. грн. на поточний ремонт частини мережі каналізації по вул. Паркова в смт.Чечельник.

-35,323 тис. грн. - матеріали для ремонту кладки через річку Савранка по вул. Зарічна біля Чечельницької СЗШ 1-3 ст.№2, (Овчар, Колісник, депутат)

Селищною радою надавалась фінансова допомога жителям Чечельника на ремонт та облаштування криєниці по вул. Сонячна. Ми дякуємо активним жителям цієї вулиці, за проявлену місцеву ініціативу.

-35,113 тис. грн. на придбання матеріалів для вуличного освітлення ( лампочки, реле, таймери, світильники);

-79,060 тис. грн. на придбання інших матеріалів для об’єктів благоустрою селища (протиожеледний матеріал, будівельні матеріали, запчастини, вапно, фарба);

-33,789 тис. грн. на будівництво туалету по вул. Героїв Майдану;

-79,642 тис. грн. на поточний ремонт тротуару та бордюру по вул. Жовтнева в районі автовокзалу;

- Проводиться капітальний ремонт даху будівлі селищної ради  306000грн

- Було здійснено капітальний ремонт фонтану;-327698грн

-  Роботи з реконструкції дороги по вул. Антонішина на відрізку 350м з облаштуванням тротуарів -785 955,6 грн

-  Реконструкція дороги по вул. Свято-Михайлівській на відрізку 200 м та вул. Парковій на відрізку 500 м з облаштуванням тротуарів- 1 115 000,00 грн.

- Реконструкція Молодіжної площі перехрестя вулиць Антонішина, Паркова, Свято-Михайлівська -2 288 262,43 грн

-  92,175  тис. грн. за спожиту електроенергію по вуличному освітленню селища

 

Транспорт, дорожнє господарство

2016 р.

Видатки на проведення робіт,пов’язаних з утриманням автомобільних доріг -  520,0 тис. грн. проведені на оплату послуг по поточному ремонту та утриманню в належному стані автомобільних  доріг, з них:

- поточний ремонт по вул. Стуса на суму 60,343 тис. грн.

- поточний ремонт по вул. Антонішина на суму 64,42 тис. грн.

- поточний ремонт по вул. Шевченко на суму 31,998 тис. грн.

- поточний ремонт по вул. Гоголя, Б.Хмельницького на суму 25,920 тис. грн.

- поточний ремонт по вул. Біднюка на суму 59,010 тис. грн.

- поточний ремонт по вул. Героїв Майдану всього на суму 147,053 тис. грн..

- поточний ремонт по вул. Орлова на суму 6,530 тис. грн.

- поточний ремонт по вул. Свердлова на суму 27,222 тис. грн..

- поточний ремонт по вул. Зелененького на суму 15,287 тис. грн.

2017 р.

На утримання та розвиток інфраструктури доріг за звітний період касові видатки склали 141,673 тис. грн. Видатки проведені на оплату послуг по  поточному ремонту комунальних  автомобільних  доріг, з них:

- поточний ремонт дороги по вул. Гагаріна – 39,982 тис. грн.

-  ямковий ремонт дороги по вул. Сонячній  – 101,70 тис. грн.

Видатки за 7 місяців  2017 року

Інвестиційні проекти: Будівництво волейбольного майданчика та поля-гри у міні футбол в смт.Чечельник

Уточнені призначення на рік 1360,0 тис. грн.

Кошти виділені  з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно розпоряджень КМУ №310-р від 11.05.2017р. та № 463-р від 12.07,2017р.Роботи ще не розпочато в зв’язку з проходженням експертизи проектно-кошторисної документації.

ОСВІТА

В  нашій громаді  функціонують 2 дошкільні навчальні  заклади, які знаходяться на балансі селищної ради, в яких виховується 240 дітей. На їх утримання було використано: 

-  36,9 тис. грн. на покращення матеріально-технічного стану ДНЗ»Веселка»;

 - придбано пральну машину вартістю 24,984 тис. грн., 2 морозильних камери вартістю 13,8тис. грн. та 14,620 тис. грн.,ноутбук вартістю 7,927 тис.

-  20,0  тис. грн. на придбання ринв ДНЗ «Калинка»;

 -  62,0 тис. грн. на оплату послуг за вимощення навколо будівлі ДНЗ «Калинка;

-  109,8 тис. грн. придбання інвентаря для облаштування четвертої групи ДНЗ «Калинка», яка  відкрита  з 1 січня 2017 року ;

-  4,5 тис. грн. на придбання металопластикових вікон для ДНЗ»Калинка»;

-  31,5 тис. грн. на оплату інших послуг по утриманню дитячих установ;

-  376,2 тис. грн. на придбання  інших енергоносіїв (дрова,вугілля, палети) для дитячих садківгрн.,

-ванна-мийка трьохкамерна – 8,135 тис. грн.

Не залишаються поза увагою й інші заклади освіти, які знаходяться на території селища:

- 22,3 тис. грн.. для СЗШ 1-Ш ст.№2 , з них 20000 грн. на проведення поточного ремонту  і 2300 грн. на придбання  техногенної та пожежної безпеки населених пунктів;

- 42,3тис.грн.для СЗШ 1-3 ст.№1,з них 40000 на спів фінансування проекту «Наша школа. Кроки до здійснення мрій» та 2300 грн. на придбання принтера;

- 2,933 тис. грн. для поточного ремонту районного будинку дитячої творчості;

- 3,0 тис. грн. для придбання комп’ютерної техніки(принтера) для районного будинку дитячої творчості;

- комунальному закладу»Чечельницька СЗШ 1-3ступенів №1- 57,8 тис. грн. на заміну 16 вікон в кабінеті інформатики та їдальні школи;

 - комунальному закладу «Чечельницька СЗШ 1-3 ступенів №2 – 90,0 тис .грн., з них 60,0 тис. грн. на придбання та встановлення 12шт. пластикових вікон і  30,0 тис. грн. на переобладнання спортивної площадки біля школи,закупівлю спортивного спорядження та м’ячів.

- 3,0 тис. грн. районному будинку дитячої творчості на закупівлю матеріалів для проведення поточного ремонту приміщення.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

На території нашої громади функціонують заклади охорони здоров’я, котрі обслуговують нас - Чечельницька ЛПЛ та центр ПМСД. Селищною радою надано медичну субвенцію для Чечельницької  районної ради:

- 10,0 тис. грн. на матеріально-технічне забезпечення КУ «Чечельницька ЛПЛ»;

- 2,806 тис. грн. КУ «Чечельницька лікарня планового лікування» на придбання матрацу до функціонального медичного ліжка;

-50,0 тис. грн. комунальному закладу»Чечельницький РЦ ПМСД» на придбання приміщення для Чечельницького фельдшерського пункту,який знаходився в приміщенні ДНЗ»Калинка»(дане приміщення потрібне для розміщення четвертої групи дітей);

-17,194  тис. грн. для КУ»Чечельницька лікарня планового лікування» на придбання спірографа з комп’ютерним обладнанням для огляду пацієнтів з хворобами дихальної системи;

- КУ «Чечельницька ЛПЛ» 20,0 тис. грн на придбання медичних препаратів для невідкладної допомоги населенню та паливно мастильних матеріалів для доставки хворих до обласних медичних закладів та Бершадської ОЛІЛ.

 КУЛЬТУРА

Видатки в сумі 60,35 тис. грн. проведені на виконання «Програми культурно-мистецьких заходів селища Чечельник на 2016 рік», зокрема, придбання призів та подарунків учасникам  свята Івана Купала, Дня Незалежності України, День селища та новорічно-різдвяних свят, дякуємо депутату райради  Черняк В.М. за систематичну допомогу в естетичному оформлені селища

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

2016 р.

На соціальний захист населення смт.Чечельник  проведено видатки в сумі  93,157 тис. грн. при уточнених призначеннях на рік 94,266 тис. грн.(98,8%), в т.ч. на:

- допомога на поховання – 1,0 тис. грн.( 2 чол.  по 500 грн.)

- продуктові набори інвалідам та учасникам бойових дій  Великої Вітчизняної війни –4,0 тис. грн.(8 чол. по 500 грн.)

- матеріальна допомога учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС –10,5 тис. грн.( 21 чол.по 500грн.)

- матеріальна допомога учасникам бойових дій в Афганістані – 8000 грн.( 16 чол.по 500 грн.)та матері загиблого афганця – 1,0 тис. грн.

- компенсація вартості спожитих житлово-комунальних послуг учасникам АТО та їх сім’ям,сім’ям загиблих учасників АТО – 6,907ти грн.( 29 чол. ).

- матеріальна допомога учасникам АТО 40,0 тис. грн. та сім’ям загиблих учасників АТО(56чол. по 500 грн.,4чол. по 3000грн..);

- матеріальна допомога вдовам,вдівцям ліквідаторів аварії на ЧАЕС – 21,750 тис. грн.(30чол. по 725 грн.).

На організацію та проведення громадських робіт касові видатки всього  в сумі 33,0 тис. грн.. - на зарплату з нарахуваннями працівників,які зайняті громадськими роботами.

 

2017 р.

Касові  видатки склали   21,702 тис. грн. при  уточнених  призначеннях на рік 238,0 тис. грн.

-продуктові набори інвалідам та учасникам бойових дій  Великої Вітчизняної війни –2,0 тис. грн.(4 чол.по 500 грн.)

- матеріальна допомога учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС –10,5 тис. грн.( 21 чол.по 500грн.)

- матеріальна допомога учасникам бойових дій в Афганістані,воїнам-інтернаціоналістам,які проживають на території Чечельницької селищної ради – 7,5 тис.грн ( 15 чол.по 500 грн.)

- матеріальна допомога  матері загиблого воїна-учасника бойових дій в Афганістані– 1,0 тис.грн.

- відшкодування  КП «Чечельник-комунсервіс» вартості  послуг по вивезенню сміття учасникам АТО та їх сім’ям -0,702 тис. грн.

Видатки проведені на виконання  Програми соціального захисту населення селища Чечельник на 2017 рік.       

На організацію та проведення громадських робіт», при уточнені призначення на рік   40000 грн.  – на зарплату з нарахуваннями працівників, які зайняті громадськими роботами по благоустрою селища. Видатки проведені на виконання Програми зайнятості територіальної громади селища Чечельник на 2017 рік.

В селищі функціонує Програма зайнятості населення. За сприянням районного центру зайнятості, виконкому селищної ради, на оплачувані громадські роботи у минулому році направлено 25 безробітних осіб, на неоплачувані громадські роботи залучено 45 чоловік.  Я щиро вдячна за допомогу та взаєморозуміння директору районного центру зайнятості Котенко О.М.

У звітному періоді на квартирний облік при виконавчому комітеті селищної ради взято 3 осіб. Станом на 1.08. 2017 року на квартирному обліку при виконкомі селищної ради перебуває 39 осіб, з них 4 – учасників АТО.

ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

Громадський порядок на території селищної ради забезпечує Чечельницьке відділення поліції Бершадського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області.

Щороку на засіданнях виконкому та сесіях ради ми заслуховуємо звіти дільничних інспекторів та керівників правоохоронних органів про стан злочинності і правопорядку на території селища, координуємо роботу з усіма гілками виконавчої влади щодо проведення профілактичних заходів.

Крім цього, на території селища активно проводить свою діяльність громадське формування «Чечельницька народна самооборона»

На адмінбудівлі селищної ради та в громадському місці – парку по вул. Свято-Михайлівська встановлено   відеокамери  зовнішнього спостереження на суму 46 078 грн. Це значно покращить роботу по відслідковуванню правопорушень та дорожньо - транспортних пригод.

 БЮДЖЕТНО-ФІНАНСОВА  ДІЯЛЬНІСТЬ

2016 рік

 Разом доходи (загальний +спеціальний фонди)

Затверджено по бюджету на 2016 рік  - 6452,5 тис. грн., в т.ч. власні доходи – 3996,5 тис. грн.

Уточнені призначення на  рік – 9378,5 тис.грн.,в т.ч. власні доходи – 5760,6 тис. грн.

Фактично надійшло за 2016р. – 11484,3тис.грн.,в т.ч. власні доходи – 6797,7 тис. грн..

Виконання за рік у відсотках до уточнених призначень на рік –122,5 %,в т.ч. власні доходи –118,0 %

Разом видатки(загальний +спеціальний фонди)

Затверджено по бюджету на 2016 рік  - 6452,5 тис. грн.

Уточнені призначення на  рік – 10282,2 тис. грн.

Проведено касових видатків за 2016 рік – 9580,7 тис. грн.

Виконання  у відсотках до уточнених призначень на рік – 93,2%

2017 рік

Разом доходи(загальний +спеціальний фонди)

Затверджено по бюджету на 2017 рік  - 10098,9 тис. грн.,в т.ч. власні доходи – 7544,1 тис. грн.,

Уточнені призначення на  рік – 11538,2 тис.грн.,в т.ч. власні доходи – 7825,1 тис. грн.

Фактично надійшло за 7 місяців 2017р. – 6837,0 тис.грн.,в т.ч. власні доходи – 4862,4 тис. грн.

Виконання за рік у відсотках до уточнених призначень на рік –59,3 %, в т.ч. власні доходи –62,1 %

План власних надходжень до селищного бюджету за 8 місяців виконано на 103%.

Разом видатки (загальний +спеціальний фонди)

Затверджено по бюджету на  2017рік  - 10098,9 тис. грн.

Уточнені призначення на  рік – 14647,8 тис. грн.

З початку року виділено на додаткові видатки  вільні залишки коштів загального і спеціального фондів селищного бюджету станом на 01.01.2017р. в сумі 3109,6 тис. грн.

Проведено касових видатків за 7 місяців 2017 року – 6392,6 тис. грн.

Виконання  у відсотках до уточнених призначень на рік – 43,6%

На закінчення  дякую  моїй команді, виконавчому комітету,  депутатам  селищної ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадським організаціям, всім  жителям  нашого селища, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів  по соціально-економічному розвитку , хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку    нашої громади.                               

Сподіваюсь на  активність  і свідомість  громадян подальшу  співпрацю  і  взаєморозуміння  з кожним жителем.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь