Дата: 10.12.2021 16:33

засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу

на заміщення вакантної посади керівника Чечельницького закладу загальної середньої освіти № 2 Чечельницької селищної ради Гайсинського району Вінницької області

09.12.2021                                                                                   смт Чечельник

Місце проведення – мала зала Чечельницької селищної ради.

Початок засідання: 14:30 год.

Закінчено засідання: 15:30 год.

ПРИСУТНІ:

Схабовський Віктор Леонідович голова конкурсної комісії, секретар Чечельницької селищної ради;

Антонішина Валентина Іванівна – секретар комісії, заступник директора з виховної роботи Чечельницького ЗЗСО № 1, експерт загальної середньої освіти;

Котенко Олена Миколаївна – член комісії, депутат Чечельницької селищної ради;

Бучацька Лідія Петрівна – член комісії, учителька української мови та літератури Чечельницького ЗЗСО № 2, фахівець загальної середньої освіти.

ВІДСУТНІ:

• Альчук Дмитро Павлович – представник Гайсинської РДА;

• Нестерук Альона Віталіївнапредставник Гайсинської РДА.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про допущення до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника Чечельницького закладу загальної середньої освіти № 2.

І. СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Схабовського В.Л., який познайомив присутніх із переліком документів на посаду керівника Чечельницького ЗЗСО № 2 – Артьомової О.М. та Санівської Г.Ф.

ВИСТУПИЛИ:

Антонішина В.І., заступник директора з виховної роботи Чечельницького ЗЗСО № 1, експерт загальної середньої освіти, яка запропонувала допустити до конкурсу обох претендентів за наявності всіх документів, включаючи додаток до диплома молодшого спеціаліста Балтського училища Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, що посвідчує володіння державною мовою.

Котенко О.М., депутат Чечельницької селищної ради, зазначила про відсутність державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, що суперечить законодавству та надання можливості конкурсантам його отримати.

Схабовський В.Л., голова конкурсної комісії, секретар Чечельницької селищної ради, наполягав на недопущені кандидатів до конкурсу через відсутність державного сертифіката про рівень володіння державною мовою.

Бучацька Л.П., учителька української мови та літератури Чечельницького ЗЗСО № 2, фахівець загальної середньої освіти, мотивувала допущення кандидатів до конкурсу через наявність документів, що посвідчують володіння державною мовою та надання конкурсантам можливості отримання державного сертифіката у термін 5 днів.

ГОЛОСУВАЛИ: Про допущення до конкурсу вищевказаних кандидатів.

Підсумки голосування:

«за»

«проти»

«утримались»

2

0

Голос голови конкурсної комісії за такої розкладки голосування є вирішальним за законодавством.

УХВАЛИЛИ:

Не допустити до конкурсу жодного із кандидатів на заміщення вакантної посади керівника Чечельницького закладу загальної середньої освіти № 2.

Голова комісії:              ________________ В.Л. Схабовський

Секретар комісії:          ________________ В.І. Антонішина