Попередження проявів насильства в сім’ях, підвищення батьківського потенціалу сімей .

Дата: 08.10.2021 12:13

7 жовтня 2021року -  начальником відділу соціальної роботи з дітьми та сім’ями Катериною Лисенко, фахівцем із соціальної роботи Тетяною Заєць КЗ «Центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради спільно з начальником ССД Чечельницької селищної ради Ларисою Стрельчук  відбувся виїзд по зоні обслуговування с. Дохно та с. Бондурівка в рамках надання соціальних послуг сім’ям, які знаходяться в складних життєвих обставинах та сім’ям, які знаходяться в групі ризику.

Здійснено заходи щодо попередження проявів насильства в сім’ях, підвищення батьківського потенціалу сімей, надано рекомендації стосовно шляхів вирішення основних проблем, спрямовані на подолання складних життєвих обставин.

В ході роботи були перевірені умови проживання дітей, наявність одягу відповідно до віку та сезону, забезпеченість продуктами харчування.

Крім того, проведено роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.