Відбулася щотижнева оперативна нарада

Дата: 21.04.2021 12:00

Відбулася 21 квітня щотижнева оперативна нарада під головуванням селищного голови Світлани Палісіки. Керівники відділів та структурних підрозділів селищної ради поінформували селищного голову про стан справ на місцях та плани на поточний тиждень зокрема:

-про епідситуацію та вакцинацію на території громади;

-про роботу відділів та структурних підрозділів селищної ради;

-про виконання бюджету;

-про порядок надання нормативно-правових документів на  засіданнях  сесії селищної ради;

-про роботу з зверненнями громадян;

-про дотримання виконавська дисципліни та ін.

Велику увагу на нараді Світлана Андріївна приділила питанню відзначення 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС, яке заплановано на 26 квітня 2021 року. Також, наголосила на необхідності проведення робіт з благоустрою у селищі та населених пунктах громади, закликала навести лад на вулицях, упорядкувати прилеглі території до установ, організацій та громадські місця.

Піднімалося питання стосовно долучення працівників селищної ради до проведення Всесвітньої акції «Озеленення планети», адже кожен з нас має зробити свій внесок у захист нашого довкілля.