Комп'ютеризація сільських бібліотек.

Дата: 20.04.2021 16:25

Комп'ютеризація сільських бібліотек.

З метою активізації проєкту «Дія. Цифрова освіта» Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві зі Всеукраїнською ГО «Українська бібліотечна асоціація» забезпечили комп'ютеризацію трьох бібліотек Чечельницької  територіальної громади. Кожна з них отримала два комплекти комп'ютерної техніки та по одному  комп'ютерному столу. Техніка передана благодійним фондом «Фаворит Фаундейшн» для сприяння реалізації прав громадян на знання, освіту, користування культурними досягненнями та загальнодоступності інформаційних ресурсів, зокрема і для можливості здобувати цифрові навички на платформі «Дія. Цифрова освіта».  Для перевезення техніки з м.Вінниця спонсорську допомогу надали : Овчар О.М. та Тимановський В.М.