Вітаємо з обранням на посаду заступника голови Гайсинської районної державної адміністрації

Дата: 06.04.2021 16:11

Шановний Олег Анатолійович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду – заступника голови  Гайсинської районної державної адміністрації.

Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності, хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

З повагою, голова Чечельницької

територіальної громади                                                       Світлана ПАЛІСІКА