Чечельницька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Дата: 18.11.2020 10:44

Чечельницька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:  начальника та головних спеціалістів (три вакансії) фінансового відділу Чечельницької селищної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
-    Наявність повної вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним   рівнем   магістра, спеціаліста – для начальника фінансового відділу.
-    Наявність освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним   рівнем   не нижче ступеня бакалавра – для головних спеціалістів фінансового відділу.
-    Вимоги до стажу роботи за фахом: не менш як три роки.
-    Досвід роботи  на  керівних  посадах  фінансового органу в органах місцевого самоврядування, державної служби не менш як два роки – для начальника фінансового відділу.
-    Досвід роботи  на  посадах  фінансового органу в органах місцевого самоврядування, державної служби не менш як два роки – для головних спеціалістів фінансового відділу.
-    Знання чинного законодавства з питань бухгалтерської служби, в органах місцевого самоврядування та державної служби.
-    Вільне володіння державною мовою.
-    Володіння персональним комп’ютером у режимі впевненого користувача.
-    Уміння готувати аналітичні довідки.
            Документи, що подаються:
-    заява про участь в конкурсі;
-    заповнену особову картку ( форма П-2 ДС ) з відповідними додаткам;
-    дві фотокартки розміром 4х6см;
-    копії документів про освіту;
-    копію документа, який посвідчує особу;
-    для військовозобов’язаних – копія військового квитка;
-    заява на згоду на збір та обробку персональних даних;
Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконавчого апарату Чечельницької селищної ради за адресою: смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 36, тел. 2-22-79, 2-21-69».

Селищний голова                                                                     С.А. ПАЛІСІКА