Привітання Чечельницького селищного голови Світлани Палісіки з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2020 07:55

Фото без описуЩорічно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято тих, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.
Соціальна робота - це не професія, це - покликання. Кожному, хто присвячує своє життя соціальній роботі , притаманні  доброта душі й чуйність серця, людяність і доброта.

Шановні працівники соціальної сфери Чечельниччини!

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите надзвичайно важливу та необхідну справу. Ви надаєте надію тим, хто її почав втрачати, допомогу - тим, хто вже , навіть , не сподівався на неї. А інколи,  саме добре слово рятує людині життя та повертає віру в себе та свої можливості; допомагає  здолати життєві труднощі та знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Ваша праця скромна і не завжди помітна, але надзвичайно важлива та почесна. За це вам шана і повага в народі.
 Тож нехай ваша  компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини нашої Чечельниччини, всієї України.
Міцного здоров’я вам та вашим рідним, миру, добра і злагоди у ваших сім’ях!
 Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються!

Світлана Палісіка, Чечельницький селищний голова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)